A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Folyamatmérnök – Levegőellátás terület

Ezek lesznek a feladataid:

  • Szereldei termelés műszaki előkészítése és napi szintű támogatása
  • Munkautasítások, vizualizációk, gyári szabályozások készítése
  • End of Line teszt támogatása, optimalizálása
  • „Make or Buy” döntések meghozatala és műszaki támogatása
  • Lean projektek indítása, lebonyolítása és részvétel a műhelymunkákon
  • Szereldei folyamatok időfelmérése, naprakészen tartása és optimalizálása
  • Kapcsolattartás a konstrukciós, minőségügyi, logisztikai osztályokkal
  • Indirekt anyagok, készülékek, szerszámok rendelése a szereldék részére

Amik szükségesek a feladataid ellátásához:

  • Gépész-/ Villamos-/ Mechatronikai mérnöki egyetemi végzettséggel rendelkezel
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudásod van
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalatot szereztél
  • Felhasználói szinten ismered Creo, MS Office és SAP programokat
  • Gyakorlati tapasztalatot szereztél Lean eszközökkel és folyamatokkal
  • Precizitás és gyakorlatias látásmód jellemez
  • Szívesen dolgozol csapatban
  • PFMEA ismereted is van

Miért válassz minket?

  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
  • Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
  • Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
  • Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat a COVID mentes időszakokban
  • Saját konditermünk és számtalan sportszakkörünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzod és add le jelentkezésed!