Légzsákok és autóbiztonsági berendezések gyártásával foglalkozó iSi Automotive Hungary Kft. bővülő csapatába szombathelyi munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Folyamatmérnök

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok műszaki támogatása, gyártógépek folyamatos üzemének biztosítása
  • Gyártóberendezések folyamatképességének fenntartása és javítása a minőség és produktivitás biztosítása érdekében
  • Folyamatoptimalizálási, fejlesztési lehetőségek feltárása, a megvalósításban való aktív részvétel
  • Reklamációfeldolgozásban történő aktív részvétel
  • Hibaanalízis és hibaokok meghatározása
  • Külső és belső auditokban való részvétel
  • Új projektek bevezetésében való aktív részvétel: gépek, projektek, szoftverek átvételének előkészítése, pótalkatrészigények meghatározása
  • Gyártási dokumentációk (utasítások, leírások, folyamatábra stb.) készítése, kapcsolódó oktatások megtartása
  • Kapcsolattartás a vállalat telephelyeivel

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 1-2 év autóipari területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség

Ajánlatunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Autóipari munkakörnyezet
  • Nemzetközi és szakmailag támogató csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szombathely

Innovation for your safety
Felkeltette az álláslehetőség az érdeklődésedet?
Hívj minket: 06 70 366 8456 vagy küldd el nekünk az önéletrajzod.