Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Procter & Gamble Gyöngyösön található új gyára befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányokkal, legfeljebb 1-3 év gyakorlati tapasztalattal rendelkező mérnököket keres az alábbi pozícióba:

Folyamatmérnök

Feladataid lesznek:

  • A gyártási folyamatok támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése és fejlesztése;
  • Termelési hatékonyságot növelő projektek ill. új gyártósorok üzembe helyezésének mérnöki támogatása;
  • A gyártósorok minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, új gyártósorok, berendezések esetén a minőségbiztosítás és megbízhatósági minősítési folyamatainak vezetése;
  • Projektek, javasolt technikai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése;
  • Karbantartási rendszerek továbbfejlesztése;
  • Minőségbiztosítási folyamatok felügyelete, betartása

Téged várunk ha:

Befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányok az alábbi szakok valamelyikén:

  • Gépészmérnök, Minőségbiztosítási mérnök;
  • Anyagmérnök, Mechatronikai mérnök, Műanyagipari mérnök;
  • Vegyészmérnök, Biomérnök, Környezetmérnök;
  • Villamosmérnök, Mérnök menedzser

Kommunikációképes az angol nyelvtudás – szóban és írásban.

MIT AJÁNLUNK:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag;
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve;
  • Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek;
  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája;
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség;
  • Folyamatosan felfelé ívelő karrierlehetőség;
  • A próbaidő sikeres teljesítését követően folyamatmérnöki pozíció kerül felajánlásra.

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Folyamatmérnök
  • Hirdető cég: Hyginett Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye
  • Város: Gyöngyös
  • Feladatok: A gyártási folyamatok támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése és fejlesztése; Termelési hatékonyságot növelő projektek ill. új gyártósorok üzembe helyezésének mérnöki támogatása; A gyártósorok minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, új gyártósorok, berendezések esetén a minőségbiztosítás és megbízhatósági minősítési folyamatainak vezetése; Projektek, javasolt technikai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése; Karbantartási rendszerek továbbfejlesztése; Minőségbiztosítási folyamatok felügyelete, betartása
  • Elvárások: Gépészmérnök, Minőségbiztosítási mérnök; Anyagmérnök, Mechatronikai mérnök, Műanyagipari mérnök; Vegyészmérnök, Biomérnök, Környezetmérnök; Villamosmérnök, Mérnök menedzserKommunikációképes az angol nyelvtudás – szóban és írásban.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2018-02-24
Állás, munka még: Hyginett Kft.>