A GEODIS az SNCF tulajdonában álló, a világ 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, logisztikai szolgáltató vállalat.

Budaörsi telephelyünkre, a regionális csapatunk (North, East and Central European Region) bővítésére

Folyamatmérnök

pozícióba kollégát keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Raktárlogisztikai folyamatok kidolgozása, fejlesztése
  • Tender menedzsment: elemzések, fejlesztési lehetőségek kidolgozása, árajánlatok készítése
  • Munkafolyamatok kidolgozása, folyamatleírások elkészítése
  • A projektek implementálásában való részvétel
  • Tervrajzok elkészítése 2D/3D-ben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú logisztikai szakirányú végzettség
  • Releváns folyamatmérnöki tapasztalat
  • MS Office, MS Project és esetlegesen LEA szoftverek ismerete
  • Utazási hajlandóság a régióban
  • Kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven
  • Hatékony kommunikáció, nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kollegiális, nemzetközi, nyitott légkör
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes juttatási rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szíveskedjen magyar és angol nyelvű önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva elküldeni.

Pályázatának benyújtásával hozzájárul ahhoz, hogy a GEODIS Hungary Logistics Kft., mint adatkezelő a pályázatában Ön által megadott, valamint a pályázat során keletkezett személyes adatait a hozzájárulása visszavonásáig, de legkésőbb a pályázat lezárultáig kezelje.