GENERAL PLASTICS Kft.

Bővülő csapatunkba

Folyamatmérnök

munkatársat keresünk.

A General Plastic Kft. 100% osztrák tulajdonban lévő, műanyag feldolgozással foglalkozó vállalat, amely közel 25 éves múltra tekint vissza SZÉKESFEHÉRVÁRON.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártási folyamatok felügyelete és fejlesztése.
  • Munkautasítások kidolgozása, gyártási dokumentáció folyamatos naprakészen tartása.
  • Folyamat fejlesztések meghatározása és kooordinálása.
  • Folyamat- és termékváltozások dokumentálása.
  • Nem-megfelelőségek kezelése, javító intézkedések bevezetése.
  • Aktív részvétel új projektek bevezetésében.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gépész- vagy villamosmérnöki végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul írásban és szóban egyaránt
  • Szereztél már 3-5 év tapasztalatot gyártókörnyezetben
  • Kiváló rajzolvasási készséggel rendelkezel
  • Proaktív és önálló munkavégzés jellemez
  • Jó analitikai-, kommunikációs és prezentációs készségekkel rendelkezel.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műanyagiparban szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Ismersz vállalatirányítási rendszereket
  • Autóiparban szerzett tapasztalattal rendelkezel.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Éves bónusz
  • Mobiltelefon
  • Ajánlási bónusz, hűségjutalom
  • Bejárás támogatás
  • Szakmai képzések, nyelvoktatás
  • Biztos háttérrel rendelkező, családias munkahely
  • Tiszta munkakörnyezet, modern eszközökkel

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Holland fasor 11.

Amennyiben szeretnél egy családias hangulatú, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő vállalatnál dolgozni, úgy a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el hozzánk önéletrajzodat.