A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. A világ 180 országában forgalmazott háztartási és kozmetikai termékeket 80 országban gyártjuk.
Gyöngyösön található gyárunk jelenleg több mint 360 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik. A második magyarországi P&G gyárban kiváló minőségű Pampers pelenkát állítunk elő, Oral-B elektromos fogkeféket szerelünk össze, valamint Braun villanyborotvákat és női epilátorokat csomagolunk. Termékeinket a világ számos pontjára szállítjuk.

Befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányokkal, 0-5 év gyakorlati tapasztalattal rendelkező mérnököket keresünk:

FOLYAMATMÉRNÖK / FOLYAMAT MENEDZSER

POZÍCIÓBA

TÉGED VÁRUNK:

  • befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányaid vannak az alábbi szakok valamelyikén (Bsc/Msc): logisztika, gépészmérnök, anyagmérnök, műanyagipari mérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök, vegyészmérnök, biomérnök, műszaki menedzser vagy bármilyen más mérnöki kar,
  • pályakezdő friss diplomás, vagy 0-5 év szakmai tapasztalat,
  • kommunikációképes az angol nyelvtudásod – szóban és írásban,
  • határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség,
  • jó kommunikációs és szervezési készségek,
  • felhasználói szintű számítógépes alapismeretek (MS Office - Excel/Word).

FELADATAID LESZNEK:

  • A gyártási folyamatok támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése és fejlesztése,
  • Termelési hatékonyságot növelő projektek, ill. új gyártósorok üzembe helyezésének mérnöki támogatása,
  • A gyártósorok minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, új gyártósorok, berendezések esetén a minőségbiztosítás és megbízhatósági minősítési folyamatainak vezetése, betartása és felügyelete,
  • Projektek, javasolt technikai változtatások megvalósíthatósági, költség és gazdaságossági elemzése,
  • Karbantartási rendszer továbbfejlesztése.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes kompenzációs és juttatási csomag, cafetéria, 13-ik havi fizetés,
  • határozatlan idejű munkaszerződés, saját állományban az első naptól,
  • biztos, hosszú távú munkalehetőséget,
  • vállalati buszjáratok vagy saját autóval való bejárás támogatása, lakhatási támogatás,
  • kiváló munkakörnyezet,
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve,
  • folyamatos szakmai és egyéb tovább képzési lehetőségek,
  • inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája,
  • folyamatosan felfele ívelő karrierlehetőség,
  • egészségmenedzsment, rekreációs programok, sportolási lehetőségek, ingyenes konditerem, önkéntes programok.
  • sikeres felvételi esetén azonnal munkába állhatsz, vagy akár 1 évig érvényes állásajánlatot adunk neked.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével.