Folyamatmérnök

kollégát keresünk a gyáli  gyáregységünk csapatába

Olyan kollégát keresünk, aki:

  • Intenzíven együttműködő
  • Ügyfélközpontú
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósításra
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
  • Töretlen versenyszellemű

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • A termék előállítási folyamat és layout megtervezése
  • Folyamatlépésekre vonatkozó vevői követelmények ismerete, ezek alapján munkautasítások elkészítése, dolgozók képzése
  • A gyártósor, eszközök és kapcsolódó folyamatok validációjának koordinálása, dokumentálása
  • Hatékonyság és minőségjavítási tevékenységek támogatása
  • Részvétel új termékek és technológiák bevezetésében, fejlesztésében
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a társosztályokkal

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Gépész-, villamos-, vagy mechatronikai mérnöki (esetleg műszaki menedzser) végzettség
  • 2-4 év releváns szakmai tapasztalat
  • Folyamat szemlélet, szervezési készségek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások használatában való jártasság
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • MES / ERP rendszerek ismerete

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú és összetartó csapat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gyál

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.