A Federal-Mogul Systems Protection Hungary Kft., a Federal-Mogul Corporation magyarországi leányvállalata, mely minőségi termékek, megbízható márkák és kreatív megoldások legszélesebb skáláját nyújtja a gépjárműiparnak és más iparágaknak.

2015-ben alapított, dinamikusan fejlődő autóipari védőtextíliákat, textilcsöveket gyártó vállalat.

Kis létszámú, családias, fiatal csapatához a Győrhöz közeli kunszigeti gyára felvételt hirdet az alábbi munkakörbe

Folyamatmérnök

Feladatok:

    • Gyártási, összeszerelési folyamatok tervezése, felügyelete és optimalizálása
    • Munkautasítások kidolgozása, gyártási dokumentáció vezetése
    • Termelési hatékonyságot növelő projektek ill. új gyártósorok üzembe helyezésének mérnöki támogatása
    • Gyártás során felmerülő technikai, minőségi problémák kezelése
    • Gyártásindítás, próba- és prototípusgyártás végrehajtása
    • Részvétel a vevői reklamációk feldolgozásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú szakirányú végzettség
    • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat, autóipari területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
    • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
    • Kiváló szervezési és kommunikációs képesség
    • Határozott fellépés

Amit kínálunk:

    • Versenyképes bérezés
    • Béren kívüli juttatások
    • Folyamatos szakmai fejlődés
    • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
    • Magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

9184 Kunsziget

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása