BECK AND PARTNERS Kft.

Folyamatmérnök (Autóipari beszállító)

Partnerünk egy multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata - itthon a 2000-es évek óta vannak jelen a piacon újító fröccsöntő technológiáikkal.

Magyarországon kívül 22 másik országba szállítják megoldásaikat.

Mérnöki csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

FOLYAMATMÉRNÖK

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelési folyamatok megvizsgálása, hatékonyságának növelése, folyamatok koordinálása a társosztályokkal,
  • Termelési problémák kivizsgálása, megoldása,
  • Termelési költséghatékonyság biztosítása,
  • Adott projektek esetén 3D tervezési feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi mérnöki végzettség,
  • 2-3 év tapasztalat folyamatmérnöki pozícióban vagy kapcsolódó területen,
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás (szóbeli kommunikáció várható napi szinten a nemzetközi vezetőség miatt),
  • Kiemelkedő problémamegoldó és analitikai készség,
  • Csapatjátékos hozzáállás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy járműmérnöki végzettség,
  • Autóipari tapasztalat,
  • MIM ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül 100%-os bejárási támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Automatizálás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nógrád megye

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.