A Nitrogénművek Zrt.-t 1931-ben alapították és ma Magyarország legnagyobb műtrágyagyára. Vállalatunk a 100%-os magyar tulajdonban lévő Bige Holding Csoporthoz tartozik, büszkék vagyunk arra, hogy 2015. és 2018. között önerőből 110 milliárd forint értékű beruházást valósítottunk meg. Cégcsoportunk külföldön és belföldön is folyamatosan fejlődik, „Genezis” márkanevünk világszerte ismert.

Azonnali kezdéssel

üzemeltetési, karbantartási, hibaelhárítási és beruházási tevékenységünkben résztvevő, több éves tapasztalattal rendelkező

folyamatirányítási villamosmérnök

jelentkezését várjuk

vezető pozícióba

Amit a megfelelő bérezésen kívül kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél,
  • Továbbképzési lehetőségek, cafeteria, munkábajárás támogatása, karácsonyi jutalom,

A munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk. (pl. céges telefon).

Az elvárt jelentkező olyan szakember, aki:

  • szakirányú felsőfokú iskolai végzettséggel, folyamatirányítási és folyamatműszerezési területen szerzett több éves szakmai tapasztalattal, valamint informatikai rendszerüzemeltetői OKJ-s vagy ennél magasabb szintű informatikai végzettséggel rendelkezik,
  • naprakész a DCS és PLC rendszerek hardver és szoftver problémáinak megoldásában,
  • vezetői tevékenység magas szintű ellátására alkalmas a szakterületén működő szervezeti egység tekintetében
  • angol nyelvből legalább középfokú „C” típusú nyelvvizsgája van és a nyelvet munkája során tárgyalóképes szinten használja,
  • rugalmas, önálló, kreatív, felelősségteljes munkavégzésre képes és csapatban is hatékonyan tud dolgozni, kiváló kommunikációs, problémafelismerő és problémamegoldó készséggel bír,
  • jellemzője továbbá a gyors döntési készség, határozott fellépés.

Vegyipari tapasztalat, egyéb idegen nyelv ismerete, valamint SAP rendszer ismeret előnyt jelent.

Kiemelt feladatai:

  • a vállalat folyamatirányítási és terepi műszeres rendszereinek üzemeltetése, gyors és szakszerű hibaelhárítása,
  • a beruházási projektek során adódó műszeres és irányítástechnikai feladatok elvégzése a terveztetéstől az üzembe helyezésig,
  • a meglévő folyamatirányítási rendszerek információbiztonsági törvény előírásainak való megfeleltetése,
  • a szakterülethez tartozó átadási dokumentációk kezelése, a meglévő dokumentációk aktualizálása,
  • a fenti tevékenységek vezetői szintű koordinálása, napi kapcsolattartás a vállalat vezetésével és a projektekben érintett más szakágak képviselőivel

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pétfürdő

A részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségek meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük eljuttatni.