A hazai és nemzetközi biztosítási szektor meghatározó szereplőjének
Operációs területe

Folyamatfelelősi szakértő

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

    Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként azon dolgozunk, hogy a cég folyamatai minél hatékonyabb és egyszerűbb módon szolgálja ki ügyfeleinket, kollégáinkat. Nyitottak vagyunk a piaci újdonságokra és rendületlenül keressük az egyszerű, okos és gyors megoldásokat. Összetartó csapatként kreatív ötleteinkkel ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • IT rendszerekkel támogatott üzleti folyamatok felügyelete, felmerült igények összegyűjtése, szintetizálása, követelmények megfogalmazása informatika részére.
  • A folyamatok kidolgozásakor az érintett szakterületekkel való hatékony konzultáció, megbeszélések szervezése, aktív közreműködés.
  • Vállalati stratégiai projektekben való közreműködés.
  • Új folyamat bevezetésekor a követelmények megfogalmazása, specifikálása, a fejlesztés nyomon követése és tesztelése.
  • A már meglévő ügyviteli folyamatok intenzív ellenőrzése, újragondolása, optimalizálása, az ezekhez kapcsolódó fejlesztések specifikációjának elkészítése, tesztelése.
  • Kárrendezési és életbiztosítások pénzügyi tranzakcióihoz kapcsolódó folyamatok ellenőrzése, nyomon követése.
  • Üzleti területeket támogató folyamatfejlesztési szakértők munkájának a szakmai felügyelete, támogatása.

ELVÁRÁSOK:

    Egy Proaktív, jó kommunikációs képességgel és jó szervezőkészséggel rendelkező, csapatjátékos szakértő kollégát keresünk, aki:
    • Dolgozott már üzleti folyamatokhoz kapcsolódó IT fejlesztéseken, projekteken;
    • Megérteti magát az üzleti és  IT szakértőkkel is;
    • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik;
    • Üzleti office eszközök használata nem jelent problémát számára (word, excel, powerpoint, MS Project stb..);
    • ismeri a Waterfall és Agile módszertanokat is;
    • akit érdekelnek az üzleti folyamatok, és szívesen dolgozna azok bevezetésén, optimalizálásán, javításán;
    • képes javaslatokat tenni a fejlesztési irányokra és együttműködni azok megvalósításában;
    • részt szeretne venni a kárrendezési és az életbiztosítások pénzügyi tranzakcióihoz kapcsolódó üzleti folyamatok egyszerűsítésében, konszolidálásában.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

    Kárrendezési ismeretek;
    Pénzügyi tranzakciók ismerete;
    Scrum módszertani ismeret;
    Erős IT tudás;
    Vezetői tapasztalat.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • jól megközelíthető, központi helyen.
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.
  • Home office támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud bérigény megjelölésével.