Szereted látni a munkád kézzelfogható eredményét? Munka közben gyakran azon jár az eszed, hogyan lehetne jobban, hatékonyabb végezni az adott feladatot? Szívesen dolgoznál egy olyan munkahelyen, ahol számít a véleményed és felelősségteljes feladatokat bíznak rád? Ha a válaszod igen, Te vagy az, akit keresünk!

Vár téged is a Wellis, Európa vezető jakuzzi gyártója

Folyamatfejlesztő mérnök

munkakörbe!

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok feltérképezése, elemzése, fejlesztése
  • LEAN elemek bevezetésében való részvétel
  • Termelési Layout optimalizálása
  • Gyártóeszközök modernizálása
  • Gyártási erőforrások tervezése
  • Termelékenységnövelés
  • Gyártási folyamatok standardizálása

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség gépész-, mechatronikai vagy villamosmérnöki területen
  • Projektorientált gondolkodásmód
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Legalább 5 év gyártás folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú önállóság, jó problémamegoldó készség
  • Eredményorientált hozzáállás, gyors, pontos munkavégzés

Előny

  • Egyedi géptervezési gyakorlat
  • Tervező szoftver ismeret (Solidworks, Autocad stb.) , Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat (SAP, IFS, stb.)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, megegyezés szerinti alapbér
  • Év végi bónusz
  • Bejárás támogatása
  • Melegétkezés biztosítása
  • Heti gyümölcsnap
  • Újító ötletek megvalósíthatóságának lehetősége
  • Támogató vezető, aki maga is aktív részt vállal a feladatokból
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Képzések, tréningek támogatása, melyekre szükséged lehet munkád magas színvonalú ellátásához
  • Családtagok számára is elérhető céges rendezvények
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dabas

Megtetszett?

Akkor ne habozz, Jelentkezz és győződj meg a csapatunk tagjaként – ne csak egy sablon hirdetés alapján –, hogy milyen munkahely is valójában Európa vezető jakuzzi gyártója!