A Richter Gedeon

Folyamatfejlesztő mérnök

munkatársat keres

    Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cége,
    a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

    A munkakör betöltőjének feladata az Richter Gedeon Nyrt.- Kalibrálási és Méréstechnikai osztály folyamatainak fejlesztése, egyszerűsítése valamint a legmagasabb szintű gyógyszeripari elvárások beépítése a folyamatok végrehajtásába.

Feladatok:

    • Az operatív csoportok folyamatainak (karbantartások, kalibrálások, kvalifikálások) fejlesztése, egyszerűsítése;
    • az osztályon túlmutató munkafolyamatok szervezeti egységeken átívelő fejlesztése;
    • a meghatározott szakmai (kalibrálás, méréstechnika, kvalifikálás) elvárásokból, felhasználói igényekből és a gyógyszeripari környezetből érkező változások folyamatos monitorozása és a rutinfolyamatokba való beépülésük segítése;
    • az egyes magyarországi és nemzetközi telephelyeken működő hasonló szervezeti egységek működéseinek harmonizálása, egy mérhető összehasonlító rendszer elindítása;
    • a felállított rendszer működtetése, melynek biztosítani kell az egyes telephelyeken keletkező jó gyakorlatok megosztását és bevezetését

Elvárások:

    • Felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban vegyészmérnök, villamosmérnök, gépészmérnök);
    • GMP területen szerzett szakmai tapasztalat;
    • folyamatfeltérképező, értékáram elemző, fejlesztő rendszerek és eszközök elméleti és gyakorlati ismerete (Lean, TPM, stb.);
    • kommunikációképes angol nyelvtudás;
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office), SAP ismeret előnyt jelent;
    • kiemelkedő kommunikációs képesség, prezentációs készség, csoportok motiválásának képessége;
    • megbízható, precíz és pontos önálló munkavégzés;
    • csapatmunkában való aktív részvétel.

Amit kínálunk:

    • Szakmai kihívások;
    • stabil, megbízható munkahely;
    • széleskörű juttatási rendszer;
    • családbarát munkahely: vállalati óvoda;
    • kiváló munka-magánélet egyensúly;
    • szabadidő-támogatás: vállalati uszoda, konditerem és üdülők;
    • humánus, családias légkör.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Vegyészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.