FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Feladatok:

Feladatok és felelősségek

  • Új folyamat bevezetés:
  • Munkaállomások folyamaton belüli kiegyensúlyozása (SWCC)
  • P-FMEA készítés
  • Anyagáram tervezés (Spagetti diagram)
  • VSM készítés
  • Új berendezések/gyártósorok gyári layout-ba illesztése
  • Új berendezések átvételi és engedélyezési folyamatának támogatása (FAT, SAT)
  • Első kiadású STD munkautasítás elkészítése

Termelés támogatás:

  • Napi OEE kontrol
  • Rövid és hosszútávú fejlesztési lehetőségek feltérképezése kapacitás elemzés állásidő elemzés
  • 5S tevékenység támogatása
  • TPM tevékenység támogatása

Elvárásaink:

  • Felsőfokú automatizálás mérnöki végzettség
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat automatizálási területen
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előny:

  • Folyamatfejlesztő mérnöki területen szerzett gyakorlat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Automatizálás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szentlőrinckáta

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.