Folyamatfejlesztő mérnök

    Az Aventics - 2018-tól már a világméretű Emerson csoport tagjaként – a pneumatika komponensek és rendszerek, valamint az egyedi alkalmazások egyik piacvezető gyártója Egerben, amely a gépgyártás és az ipari automatizálás területére kínál termékeket és szolgáltatásokat. A több, mint 50 éves múltra visszatekintő gyárunk már 2 alkalommal nyert díjat a Nemzetgazdasági Minisztérium által meghirdetett „ Év Gyára „ pályázaton.

    Az Aventics Hungary Kft. nem egy klasszikus értelemben vett tömeggyártó cég, hanem sokkal inkább a pneumatikai ágazat egyedi megoldásokra specializálódott szakértője. Bármilyen összetettek vagy szokványostól eltérőek is legyenek ügyfeleink elképzelései, mi gondoskodunk róla, hogy azok megvalósuljanak – akár egészen kis szériában is. Bövülő csapatunkba várunk Téged is!

Milyen feladatok várnak rád ebben a munkakörben?

  • Egyedi célgépek tervezésében és építésében való részvétel
  • Gyártóberendezések üzemeltetésének támogatása
  • Berendezések, készülékek pneumatikus és villamos tervezése
  • Funkcióteszterek programozása
  • Villamos szekrények kapcsolási rajzainak elkészítése
  • Műszaki specifikációk összeállítása gyártóberendezések beruházásaihoz
  • Műszaki beruházások koordinálása

Melyek az elvárásaink?

  • Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete
  • Befejezett mechatronika- vagy villamosmérnöki tanulmányok
  • Programozási ismeretek PLC és egyéb ipari alkalmazásokban
  • Számítógép-felhasználói ismeretek
  • Gyakorlatias beállítottság
  • Csapatmunka és önálló munkavégzés

Mi az, ami előnyt jelent az elbírálásnál?

  • E-Plan tervező szoftver ismerete
  • PLC programozási gyakorlat (Rexroth, Mitsubishi)
  • Egyedi célgépek gyártásában szerzett tapasztalat
  • Autóipari területen szerzett tapasztalat
  • LEAN ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Eger, 3300 Bánki Donát utca 3.

Amennyiben úgy gondolod, hogy TE vagy az, akit keresünk, még ma küldd el pályázatodat a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül.