DIGITROLL KFT.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Folyamatfejlesztő és optimalizáló mérnök

A Digitroll Kft. egy 100%-ban magyar családi tulajdonú vállalat, mely 1992-ben alakult, azzal a célkitűzéssel, hogy világszínvonalú és egyedülálló elektronikákat gyártson a mezőgazdasági gépipar, azon belül a vetőgépek számára.

A Digitroll Kft. mára a világ egyik legelismertebb vetőmagszámláló szenzorok beszállítójává vált, ezáltal pedig a folyamatosan növekvő megrendelői igények teljesítéséhez növelnünk kell a különböző területeink (pl. gyártás, minőségbiztosítás) kapacitásainkat és szakmai potenciálunkat is.

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelési és termeléshez kapcsolódó folyamatok optimalizálása, fejlesztése
  • Termelési kulcsmutatók elemzése
  • Együttműködés a folyamat- és termékminőség javításában
  • Együttműködés a vevői- és belső minőségügyi reklamációk gyökérokainak feltárásában, hatékony javító intézkedések bevezetésében
  • Mérnöki változtatások bevezetésének koordinálása (terméket és folyamatot érintő változások).
  • Munkavégzési utasítások ellenőrzése, naprakészen tartása
  • Technikai-, és folyamatokat érintő adatlapok felülvizsgálata, ellenőrzése
  • Próba- és mintagyártások szervezése, lebonyolítása, illetve adminisztrációja
  • Aktív részvétel process FMEA elkészítésében és naprakészen tartásában
  • Termelési terület kialakítása ergonómiai szempontok figyelembevételével
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

·       Felsőfokú műszaki végzettség
·       Gyakorlati LEAN ismeretek (1-3 év gyártástechnológiai tapasztalat)
·       Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
·       MS Office felhasználói szintű ismerete
·       Analitikus, kreatív és eredményorientált gondolkodásmód
·       Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség
·       Jó kommunikációs képesség
·       Kezdeményezőkészség
·       Szervezőkészség
·       Erős problémamegoldó képesség
·       Kreativitás
·       Mobilitás
·       Proaktivitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

·       Villamosmérnöki végzettség előnyt jelent
·       Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
·       FMEA képesítés, tapasztalat előnyt jelent
·       Autóipari tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Széleskörű juttatási csomag (teljesítmény alapú bónusz, Cafeteria, munkábajárás támogatás)
  • Ingyenes sportolási lehetőség a Digitroll Kft. tulajdonában lévő Mátraszentistváni Síparkban.
  • Laptop, mobiltelefon
  • Kihívásokkal és tanulási lehetőségekkel teli munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

4200 Hajdúszoboszló, Bánomkerti út

Kérem küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.