Folyamatfejlesztési specialista

Groupama Biztosító Zrt.

Budapest

Pozitív szemlélettel működünk a biztosítási piac meghatározó szereplőjeként több mint 30 éve, és a multinacionális környezet mellett is megőriztük családias hangulatunkat. Arra törekszünk, hogy érezd, mindig számíthatsz ránk! Adunk a véleményedre, értékelünk téged és a munkád. Nyitottak vagyunk az ötleteidre, megkérdezünk és meghallgatunk. Beilleszkedésed önkéntes Groupamás kollégáink segítik, akikre bátran támaszkodhatsz a kezdeti időszakban. Nálunk jó kezekben vagy!

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Feladataid közé tartozik majd a Lakossági Nem-életbiztosítási Szolgáltatás folyamatainak, fejlesztési igényeinek elemzése,
  • folyamatfejlesztések menedzselése, projektek vezetése,
  • riportok, mutatószámok fejlesztése és kialakítása.
  • Számítunk rád a riport igények kezelésében és teljesítésében,
  • szabályzatok készítésében, véleményezésében.

  • felsőfokú végzettséggel és
  • MS Excel és Visio magas szintű felhasználói ismerettel rendelkezel,
  • erős folyamatszemlélet, üzleti gondolkodásmód, kreativitás jellemez,
  • szeretsz csapatban dolgozni, másokkal együttműködni,
  • proaktívan végzed a munkádat,
  • pontosan és precízen dolgozol,
  • magabiztosan beszélsz angolul.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • üzleti elemzői és folyamatszervezői tapasztalattal rendelkezel,
  • szolgáltatási szakterületen szerzett gyakorlattal bírsz,
  • IT rendszerszervezési, üzleti specifikációk készítésében jártas vagy,
  • műszaki-informatikai és/vagy közgazdasági végzettséged van.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk hasznos, kreatív alkotómunkában lehet részed,
  • hosszú távon számítunk Rád,
  • kiváló szakemberekkel dolgozhatsz együtt,
  • a home office lehetőség megegyezés szerint igénybevehető,
  • a munkavégzéshez szükséges képzéseket és fejlesztések biztosítjuk számodra,
  • versenyképes jövedelem és kiemelkedő béren kívüli juttatások várnak (cafeteria, egészségbiztosítás, egészségpénztári hozzájárulás, nyugdíjbiztosítás).

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Egészségpénztár, Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest