Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cégéhez, a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!
A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a közép-kelet-európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.
Társaságunk

Folyamatfejlesztési, kutatási koordinátor

munkatársat keres
referenciaszám: 30017781

Főbb feladatok:

  • részvétel biotechnológiai kutatás-fejlesztés területén zajló folyamatok feltérképezésében és fejlesztésében;
  • fejlesztési (CMC) projekt management;
  • a projektek által kialakított új folyamatok egyszerűbbé, hatékonyabbá tételének biztosítása;
  • külső és belső legjobb gyakorlatok (Best Practise) feltárása és alkalmazása;
  • a fejlesztés során felmerülő problémák vizualizálása, rendszerbe illesztése, komplex rendszer feltérképezése;
  • döntéselőkészítés vezetők számára.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (természettudományos előny);
  • min. 3 év releváns, gyógyszeriparban szakmai tapasztalat;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • LEAN és Six Sigma (Green Belt) módszerek ismerete;
  • MS Visio, MS Project, valamint MS Excel, PowerPoint, Word szakmai ismerete;
  • strukturált elemző és problémamegoldó készség;
  • elkötelezettség, határozott fellépés, motiválókészség.

Amit kínálunk:

  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert, stabil munkahely;
  • rugalmas munkaidő;
  • vállalati óvoda, uszoda, konditerem és üdülők igénybevételének lehetősége;
  • Medicover egészségbiztosítási csomag;
  • csoportos élet- és balesetbiztosítás;
  • képzési, fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Klinikai kutató
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy jelentkezése során szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigénye megjelölésével szíveskedjék csatolni.