Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A TOM-FERR Zrt. tatai telephellyel működő, autóipari alkatrészeket gyártó cég keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Folyamatellenőri csoportvezető

feladatok:

  • folyamatellenőrök ( 3 fő ) felügyelete
  • termelési folyamat felügyelete minőségbiztosítási szempontból
  • belső auditok végrehajtása
  • 5S betartatása és ellenőrzésető helyettesítése

elvárások:

  • középfokú végzettség
  • folyamatellenőri szakmai tapasztalat
  • proaktív, dinamikus személyiség

előny:

  • Autóipari tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Biztos héttér
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Minőségbiztosítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Tata

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: TOM-FERR Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Folyamatellenőri csoportvezető
  • Rövid pozíció név: Folyamatellenőr
  • Hirdető cég: TOM-FERR Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Komárom-Esztergom megye
  • Város: Tata
  • Feladatok: folyamatellenőrök ( 3 fő ) felügyelete termelési folyamat felügyelete minőségbiztosítási szempontból belső auditok végrehajtása 5S betartatása és ellenőrzésető helyettesítése
  • Elvárások: középfokú végzettség folyamatellenőri szakmai tapasztalat proaktív, dinamikus személyiség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.19