Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez. Munkatársaink együttműködése vállalati kultúránk szerves része, mottónk: közösen tartjuk mozgásban a világot.

Szombathelyi csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Folyamatelemző mérnök

Referencia kód: PR

Akinek feladata lesz:

  • Az adott termékhez, technológiához kapcsolódó probléma elemzése
  • Egyeztetés az érintett terület felelős mérnökeivel, a potenciális feladattal kapcsolatban
  • A kiválasztott projektben a feladatok következetes végrehajtása (adatgyűjtés, mérés, elemzés, adatok kiértékelése)
  • Az elemzés alapján megoldási javaslat, intézkedés kidolgozása
  • A bevezetett intézkedés hatékonyságának nyomon követése
  • Kapcsolattartás a LuK gyárak hasonló pozícióban lévő kollégáival

Elvárásaink:

  • Műszaki végzettség
  • Tömeggyártásban szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete német vagy angol
  • 6 Sigma green belt képesítés előny
  • MS Office (Excel, Power Point) ismeret
  • Minitab felhasználó szintű ismerete előny
  • Analitikus gondolkodás

Amit mi tudunk nyújtani:

  • Versenyképes alapbér mellett éves bónusz,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Albérlet támogatás,
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőségek,
  • Ingyenes sportolási és kulturális lehetőségek,
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben.

Pozíció területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek

Munkavégzés helye:

9700 Szombathely, Zanati út 31.

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk.

Szeretné velünk közösen mozgásban tartani a világot?

Várjuk Önt is csapatunkba!

Ha bármilyen kérdése van, forduljon a HR osztályhoz:
+36 94/588 100

LuK Savaria Kft.
Személyügyi osztály
Tel.: +36 94 588 100

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
6 db szavazat
Állás, munka még: LUK SAVARIA KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Folyamatelemző mérnök
  • Rövid pozíció név: Mérnök munkatárs
  • Hirdető cég: LUK SAVARIA KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Vas megye
  • Város: Szombathely
  • Feladatok: Az adott termékhez, technológiához kapcsolódó probléma elemzése Egyeztetés az érintett terület felelős mérnökeivel, a potenciális feladattal kapcsolatban A kiválasztott projektben a feladatok következetes végrehajtása (adatgyűjtés, mérés, elemzés, adatok kiértékelése) Az elemzés alapján megoldási javaslat, intézkedés kidolgozása A bevezetett intézkedés hatékonyságának nyomon követése Kapcsolattartás a LuK gyárak hasonló pozícióban lévő kollégáival
  • Elvárások: Műszaki végzettség Tömeggyártásban szerzett tapasztalat Idegen nyelv ismerete német vagy angol 6 Sigma green belt képesítés előny MS Office (Excel, Power Point) ismeret Minitab felhasználó szintű ismerete előny Analitikus gondolkodás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 6