FOLYAMAT MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Multinacionális partnercégünk részére keresünk Folyamat Minőségbiztosítási Mérnök munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Félkész- és késztermék ellenőrzések koordinálása
  • Vevői és belső problémák esetén felmerülő problémamegoldó folyamatok koordinálása
  • Folyamat és alkatrész bevezetések ellenőrzése, nyomonkövetése és jóváhagyása
  • Folyamat és termékauditok koordinálása
  • Belső és külső auditokban való részvétel
  • Kulcsmutatók nyomonkövetése
  • Riportok készítése; heti és havi rendszerességgel
  • Minőséggel kapcsolatos tréningek koordinálása, munkatársak oktatása
  • Új intézkedések kiadása, bevezetésének ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy minőségbiztosítási végzettség (villamos / gépészmérnöki)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat és auditori ismeretek
  • Autóipari ismeret előnyt jelenthet
  • Tárgyalóképes Angol nyelvtudás (Német nyelv előny lehet)
  • Problémamegoldó készség
  • Precizitás

Amit kínálnak:

  • Nemzetközi háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelkedő cafeteria rendszer
  • Szakmai fejlődés és karrierépítési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.