Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Isys-On Kft-ről:
  • Magyarország egyik vezető pozíciójú, a top 100 magyar ipari, kereskedelmi vállalatok ERPmegoldásainak szállítója
  • A QAD Enterprise Applications integrált vállalatirányítási rendszer kizárólagos magyar disztribútora
  • Több mint 20 éves tapasztalat az ERP rendszerek bevezetésében

Új munkatársat keresünk

Folyamat koordinátor

pozícióba!

Feladatod lesz:

  • A vállalatnál működő belső ügyviteli rendszerek elemzése, értékelése, továbbfejlesztése
  • A vállalatnál működő folyamatrendszer napi szintű üzemeltetési feladatainak ellátása
  • Kapcsolattartás a belső üzleti és az IT területek között
  • Belső ügyviteli rendszerek fejlesztése, támogatása, belső projektek koordinálása
  • Belső ügyviteli rendszerekkel kapcsolatos oktatási feladatok
  • Ügyviteli rendszerekkel, folyamatokkal kapcsolatos belső adatszolgáltatások kiszolgálása
  • Minőségbiztosítási folyamatok felügyelete, auditok támogatása

Téged keresünk, amennyiben:

  • Ha a kisugárzásod kommunikációra csábítja az embereket
  • Ha a személyiségeddel tudod lágyítani és feloldani a véleménykülönbségeket
  • Ha szervezésről van szó, nem ismered azt a szót, hogy lehetetlen
  • Ha tettre kész és találékony vagy
  • Bátran, de alázattal javasolsz más ötleteket, ha úgy érzed szükséges a sikerhez
  • Az egyéni felelősség mellett a csapat közös célja lebeg a szemed előtt
  • Ha kell, többször újrakezded a feladatot és nem zökkensz ki a nyugalmadból
  • Informatikai szakértelmed segíti a zökkenőmentes kommunikációt az üzleti és IT oldal között
  • Rendelkezésedre álló erőforrások hatékony kihasználására törekszel
  • Ha már van egy diploma a kezedben
  • Ha az MS Office-t magas szinten ismered és használod
  • Ha van tapasztalatod ügyviteli folyamatok koordinálásában
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás birtokában vagy szóban és írásban is
  • B kategóriás jogosítványod aktívan használod

Előny lehet:

  • Ha műszaki/mérnöki/informatikai diplomád van
  • Ha rendszerfelügyeleti szintű számítógépes ismeretek birtokában vagy
  • Ha szereztél már tapasztalatot rendszertesztelésben
  • Ha használtál már kontrolling rendszert
  • Ha irányítottál már embereket
  • Ha van hasonló cégnél/feladatkörben szerzett munkatapasztalatod
  • Ha dolgoztál már minőségbiztosítás területen

Amit cserébe kínálunk:

  • Lehetőséget, hogy megismerd és személyedben hatással és befolyással legyél egy 70 fős vállalat belső folyamataira
  • Változatosságot, hogy a vállalat ne csak egyes szegmensével, hanem annak komplex működésével is megismerkedj, illetve napi szinten ebben tevékenykedj
  • Komplexitást: belső folyamatokon, IT-n, tanácsadáson, projekteken, adminisztráción keresztül
  • Kooperációs készséged fejlesztését: területek, feladatok összehangolásával
  • Egyedi megoldásokat szakmai fejlődésedre és karrieredre
  • Rugalmas feltételek mellett, rugalmas munkaidőt
  • Versenyképes fizetést
  • Összetartó csapatot
  • Rendszeres csapatösszetartó programokat
  • Stabil üzleti hátteret
  • Magyarország egyik legújabb zöld házában, budapesti panorámás környezetet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

A közös jövő
Pap Andrea, 06 1 555 7270

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Folyamat koordinátor
  • Rövid pozíció név: Koordinátor
  • Hirdető cég: ISYS-ON Informatikai Tanácsadó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A vállalatnál működő belső ügyviteli rendszerek elemzése, értékelése, továbbfejlesztése A vállalatnál működő folyamatrendszer napi szintű üzemeltetési feladatainak ellátása Kapcsolattartás a belső üzleti és az IT területek között Belső ügyviteli rendszerek fejlesztése, támogatása, belső projektek koordinálása Belső ügyviteli rendszerekkel kapcsolatos oktatási feladatok Ügyviteli rendszerekkel, folyamatokkal kapcsolatos belső adatszolgáltatások kiszolgálása Minőségbiztosítási folyamatok felügyelete, auditok támogatása
  • Elvárások: Ha a kisugárzásod kommunikációra csábítja az embereket Ha a személyiségeddel tudod lágyítani és feloldani a véleménykülönbségeket Ha szervezésről van szó, nem ismered azt a szót, hogy lehetetlen Ha tettre kész és találékony vagy Bátran, de alázattal javasolsz más ötleteket, ha úgy érzed szükséges a sikerhez Az egyéni felelősség mellett a csapat közös célja lebeg a szemed előtt Ha kell, többször újrakezded a feladatot és nem zökkensz ki a nyugalmadból Informatikai szakértelmed segíti a zökkenőmentes kommunikációt az üzleti és IT oldal között Rendelkezésedre álló erőforrások hatékony kihasználására törekszel Ha már van egy diploma a kezedben Ha az MS Office-t magas szinten ismered és használod Ha van tapasztalatod ügyviteli folyamatok koordinálásában Legalább középfokú angol nyelvtudás birtokában vagy szóban és írásban is B kategóriás jogosítványod aktívan használod
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-20