Közép-Európa legnagyobb és Szombathely meghatározó műanyag csomagolóeszközöket gyártó nagyvállalata folyamatosan bővül, és fejlődik immáron 50 éve. A nagyvállalat kiemelkedően stabil munkalehetőséget, versenyképes, teljesítménytől is függő juttatásokat és családias környezetet, jó hangulatú munkahelyet biztosít.

A PACCOR most az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

Fólia üzemvezető

Amit kínálunk:

  • Egy adott üzem teljes körű vezetésének lehetősége
  • Versenyképes jövedelem
  • Bónuszok
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Közvetlen kollégák, családias hangulat

Feladatok:

  • A termelés átfogó irányítása, a határidőre történő minőségi és mennyiségi gyártás felügyelete a termelési célok elérése érdekében
  • A termelési mutatók rendszeres elemzése, az üzem hatékonyságának fejlesztése
  • A létszámgazdálkodásban való aktív részvétel
  • Felsővezetőknek történő riportálás
  • Munka-, egészség-, élelmiszerbiztonsági  és tűzvédelmi előírások szigorú betartatása
  • Termelési értekezletek, tájékoztatók, szükség esetén oktatások tartása
  • Mentoráló, támogató vezetői stílus képviselete

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, vegyészmérnök)
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret szóban és írásban, német nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Projektmenedzser szemlélet
  • SPS módszer alkalmazása
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó szervezőkészség, elemzőkészség, gyakorlatiasság, hatékonyság
  • Termelési területen szerzett vezetői tapasztalat