GeneralTop Kft.
Munkatársat keresünk

Földről irányítható mobil toronydaru kezelő

pozícióba.
A GeneralTop Kft. 2015 óta van a piacon, de cégünk alapját adó, családi vállalkozásunk már 1988-as alapítási év óta foglalkozik családi házak építésével, majd később szerkezetépítéssel, ingatlanfejlesztéssel, generálkivitelezéssel, lakóházak építésével és egyéb fejlesztő, építő feladatokkal. Munkánkat jelenleg 2 tonnás emelőkapacitású önszerelő Liebherr toronydaruval végezzük Budapesten és környékén.

Főbb feladatok, munkák:

2 tonnás földről irányítható mobil toronydaru kezelése a törvényi törvény előírásoknak megfelelően

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Építőgép kezelői jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Toronydarun szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes havi jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

A honlapon található telefonszámok bármelyikén, illetve emailben.