Földmunkagép kezelő

Feladatok:

    Több mint 10 éve stabil háttérrel működő magyar tulajdonú építőipari cég keres

    bobcat és/ vagy homlokrakodó és/ vagy forgókotró gépeken gyakorlattal rendelkező

    FÖLDMUNKAGÉP KEZELŐ

    munkatársakat

    Főbb feladat:

    • Napi munkavégzés Bobcat, Cater, homlokrakodó, forgókotró munkagépeinken

    Elvárások:

    • Megfelelő nehézgépkezelői jogosítvány
    • B kategóriás jogosítvány
    • Minimum 8 általános iskolai végzettség
    • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
    • Egészségügyi alkalmasság
    • Önálló, gyors és igényes munkavégzés

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes órabér
    • Hosszú távú, biztos és folyamatos munkalehetőség egész évben
    • Jó hangulatú munkakörnyezet, összetartó csapat
    • Igény esetén szállás biztosított

    Munkavégzés helye:

    • Budapest és Pest megye

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy önéletrajzát „Földmunkagép kezelő” jeligére kérjük küldje el. Amennyiben további kérdése merül fel a pozícióval kapcsolatban, úgy telefonon a +36 30/ 578-0793 számon állunk rendelkezésére.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye