Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
DM-KER Kft.

Cégünk a Doosan és Bobcat munkagépek, a SAME-Deutz traktorok, valamint további munkagép és munkaeszköz márkák hivatalos magyarországi képviselete. Tevékenységi körünkhöz tartozik az eszközök értékesítése, garanciális ellátása, alkatrész forgalmazása és szervizelése.

FÖLDMUNKA, ÉS MEZŐGAZDASÁGI GÉPSZERELŐ MUNKATÁRS

Főbb feladatok, munkák:

    Földmunkagépek javítása és szervizelése

    Hibakeresés és hibaelhárítás

    Állapotfelmérés, karbantartási, illetve javítási javaslatok készítése.

    Elvégzett munkák adminisztrációja

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Szakirányú végzettség (földmunkagép, mezőgazdasági gépszerelő vagy autószerelő végzettség)

    Jó problémamegoldó képesség

    B kategóriás jogosítvány,

    Megbízhatóság, önállóság,

    Pontos, precíz önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Angol nyelvismeret

    Autó villamossági ismeretek

    Hidraulikus ismeretek

    Felhasználói szintű PC ismeretek (Internet és MS Office)

    Utazó szervizesként szerzett tapasztalat

    Előny a 1-3 év szakmai tapasztalat, de pályakezdő is lehet

Amit kínálunk:

    Azonnali munkakezdés, hosszú távú munkalehetőség

    Versenyképes jövedelem,

    Céges szervizautó, mobiltelefon, laptop

    Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési és hosszú távú munkalehetőség,

    Főállású, alkalmazotti bejelentett munkaviszony (egy műszak).

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Egyéb juttatások:

céges autó,mobiltelefon,szakmai tréningek

Fényképes önéletrajzokat várunk, fizetési igény megjelölésével.

A hirdetés adatai:
  • Terület: Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: Földmunkagépek javítása és szervizelése Hibakeresés és hibaelhárítás Állapotfelmérés, karbantartási, illetve javítási javaslatok készítése. Elvégzett munkák adminisztrációja
  • Elvárások: Szakirányú végzettség (földmunkagép, mezőgazdasági gépszerelő vagy autószerelő végzettség) Jó problémamegoldó képesség B kategóriás jogosítvány, Megbízhatóság, önállóság, Pontos, precíz önálló munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: céges autó mobiltelefon szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-07-17
  • Lejárati dátum: 2018-07-31
Állás, munka még: DM-KER Kft.>