Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
  • A CELEBI GROUND HANDLING HUNGARY KFT. az alábbi pozícióba keres ambiciózus motivált munkatársat:
  • FÖLDI KISZOLGÁLÁSI ADATKOORDINÁTOR

    A munkakör által ellátandó feladatok:

    • Légiforgalmi és repülőgép-üzemeltetési számítógépes adatbázisok kezelése
    • A forgalmi előtéren szolgálatot teljesítők koordinálása
    • Kapcsolattartás a repülőgép személyzetével valamint a más szolgálatokkal
    • Statisztikák készítése számítógépes rendszerek segítségével

    A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

    • Középfokú végzettség
    • Jó számítógépes ismeret (elsősorban Excel)
    • Stabil középfokú kommunikációs szintű angol nyelvtudás
    • Hatékony kommunikációs képesség, stressz tűrés.

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adatrögzítő
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Légi közlekedés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest

    Pályázatát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával küldheti el.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Földi kiszolgálási adatkoordinátor
    • Hirdető cég: Celebi Ground Handling Hungary Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Feladatok: Légiforgalmi és repülőgép-üzemeltetési számítógépes adatbázisok kezelése A forgalmi előtéren szolgálatot teljesítők koordinálása Kapcsolattartás a repülőgép személyzetével valamint a más szolgálatokkal Statisztikák készítése számítógépes rendszerek segítségével
    • Elvárások: Középfokú végzettség Jó számítógépes ismeret (elsősorban Excel) Stabil középfokú kommunikációs szintű angol nyelvtudás Hatékony kommunikációs képesség, stressz tűrés.
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2018-01-19
    Állás, munka még: Celebi Ground Handling Hungary Kft.>