Főkönyvi könyvelő

A pénzügyi és számviteli csapatunkba keressük leendő tapasztalt munkatársunkat főkönyvi könyvelő pozícióba.

Ezek lesznek a feladataid

  • Főkönyvi csoport feladataiban való aktív közreműködés
  • Bankszámlák könyvelése
  • Főkönyvi vegyes könyvelések elvégzése
  • Adóbevallások elkészítése
  • Havi, éves zárásokban való aktív részvétel
  • Könyvvizsgálatokon való aktív közreműködés

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Mérlegképes könyvelő képesítés
  • Legalább 5 éves gyakorlat (teljeskörű könyvelői gyakorlat)
  • Angol nyelvtudás (legalább középfokú)
  • MS Excel felhasználói szintű ismeret
  • SAP vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete

Miért válassz minket?

  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria, 13. havi juttatás, banki kompenzáció
  • Élet és balesetbiztosítás, MEDICOVER csomag
  • Sportolási lehetőségek (edzőterem, sport klubbok)
  • Nálunk egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat értékes tagja lehetsz
  • Ahol részesülhetsz a nemzetközi és modern munkakörnyezet adta előnyökben

Még nagyobb esélyed van, ha

  • IFRS képesítés
  • Adótanácsadói végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzodat és küldd el jelentkezésedet!