A Johnson Electric Csoport a világ egyik vezető mikromotor, hajtómű-alrendszer és aktuátor gyártója az autóipar és egyéb ipari felhasználók számára. Hajtómű megoldásaink, több száz egyéb alkalmazással együtt, üléseket és fényforrásokat mozgatnak és működtetnek világszerte. Ügyfeleink számára mi vagyunk a biztos megoldás.

A Hatvanban található pénzügyi szolgáltató központunkba keresünk releváns szakmai tapasztalatokkal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe

Főkönyvi könyvelő

Feladatok

  • Főkönyvi és analitikus könyvelési feladatok elvégzése
  • Analitikák és egyeztetések önálló elkészítése
  • Elhatárolások kalkulációja és könyvelése
  • Havi, negyedéves és éves zárási feladatok aktív támogatása
  • Részvétel a magyar és nemzetközi számviteli szabványoknak megfelelő beszámolók és jelentések összeállításában
  • Folyamatos együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Napi munka során felmerülő problémák kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi / számviteli / közgazdasági végzettség és/vagy OKJ-s képesítés pénzügyi-számviteli területen
  • Könyvelési területen szerzett min. 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód, kiváló szervező- és problémamegoldó készség

Amit ajánlunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafeteria, éves bónusz, utazási költségtérítés stb.)
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan növekvő multinacionális autóipari gyártó cégnél
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Inspiráló munkahelyi környezet és egy nagyszerű munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Hatvan

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, önéletrajzát a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.