FŐKÖNYVELŐ

Cégcsoportunk hatékony működésének érdekében, a cégcsoport pénzügyi osztályának bővítésére, valamint az iroda pénzügyi, gazdasági részlegének hatékony működtetésére keressük új kollégánkat.

Feladatok:

  • Könyvelők munkájának segítése, koordinálása, ellenőrzése,
  • Főkönyvi könyvelés, vezetői és egyéb riportok készítése,
  • Könyvelő munkatársak feladatainak ellenőrzése,
  • Cash flow készítés
  • Projekt szintű kimutatások készítése
  • Analitikus nyilvántartások, tárgyi eszköz nyilvántartások vezetése,
  • Jelentések, statisztikák készítése, ellenőrzése
  • Negyedéves riportok, adókalkulációk elkészítése
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Havi/negyedéves zárások koordinálása, ellenőrzése;
  • ÁFA analitika ellenőrzése ÁFA bevallás beadása előtt;
  • Szállítói és adófolyószámlák ellenőrzése;
  • Iparűzési adó elkészítése, egyeztetése az önkormányzatokkal;
  • Év végi beszámolókészítés (zárófőkönyv, mérleg-eredmény kimutatás, TAO, IPA bevallás);
  • Folyamatok optimalizálásának támogatása;
  • Naprakész adózási és könyvelési ismeretek,
  • Cég tevékenység specifikus jelentések, nyilvántartások készítése, vezetése
  • Együttműködés a társosztályokkal.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, valamint mérlegképes könyvelői képesítés;
  • Minimum 10 év releváns szakmai tapasztalatot;
  • Analitikus gondolkodást és rendszerszemléletet;
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismereteket.

Előny:

  • felsőfokú szakmai végzettség
  • IFRS könyvelési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Könyvelőirodai tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bejelentett jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség-szakmai előrelépés és fejlődés lehetősége
  • Kulturált, barátságos munkakörülmények
  • Dinamikus, együttműködő csapat
  • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • >10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

  • Fényképes önéletrajzzal