Karrier Hungária Kft.

Főkönyvelő (Szeged) (KH_101030)

Dinamikusan növekvő hazai tulajdonban lévő iparvállalat megbízásából keresünk stabil szakmai tapasztalattal rendelkező jelöltet az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Könyvelési csapat szakmai irányítása, ellenőrzése
Főkönyvi könyvelés
Analitikák egyeztetése
Beszámolók, adóbevallások összeállítása
Statisztikai és egyéb riportok elkészítése, ellnőrzése
EU pályázatok dokumentációjának elkészítésében való részvétel
Rendszeres zárási tevékenység
Kapcsolattartás külső partnerekkel, társosztályokkal és az auditor céggel
Riportok készítése a Gazdasági Vezető és a tulajdonosok felé

Elvárások:

Felsőfokú gazdasági végzettség
Regisztrált mérlegképes végzettség
5 év könyvelési területen szerzett tapasztalat
Szakmai irányításban/csapatvezetésben szerzett tapasztalat
Magabiztos hazai számviteli ismeretek
Megbízható, precíz munkavégzés
Középfokú angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

Adószakértői végzettség, adózási tapasztalat
Termelőcégnél szerzett szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk:

Stabil, növekvő hazai tulajdonú vállalati háttér
Szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.