Schneider Autóház Kft.
A Schneider Autóház Kft. 1991 óta a BMW márka hivatalos márkaképviselete. Fő tevékenysége a gépjármű-kereskedelem. Márkakereskedésünk a járművek, alkatrészek és tartozékok értékesítése mellett, komplex javító- és karbantartó szolgáltatásokat is nyújt.
pécsi autószalonunkba keressük munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

Főkönyvelő

Főbb feladatok:

  • Felelős a cégcsoport teljes körű könyveléséért, a kontírozó könyvelőcsoport vezetésével.
  • Elkészíti a bevallásokat, adatszolgáltatásokat (KSH, importőrök, MNB), adófolyószámla egyeztetéseket.
  • Felelős az éves zárások készítéséért.
  • Képviseli a cégcsoportot a hatóságok felé.
  • Kapcsolatot tart az importőrökkel.
  • Belső tanácsadást végez adózási kérdésekben.
  • Együttműködik a könyvvizsgálóval.
  • Egyezteti az analitikus nyilvántartásokat, részt vesz a leltározásban.
  • Kapcsolatot tart a vevőkkel számviteli, adózási kérdésekben.
  • Felelős a bérszámfejtés kontrolljáért.
  • Elvégzi a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatokat.

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3-4 éves teljes körű könyvelési tapasztalat
  • Releváns pénzügyi és számviteli törvények ismerete
  • Széleskörű áfa ismeret (közösségi áfa, különbözeti adózás)
  • Pénzügyi lízing adózási, számviteli kérdéseinek ismerete
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (főleg Excel)
  • Angol, vagy német nyelvismeret előny
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Magas szintű precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • Előre kiszámítható, kiemelkedő jövedelem
  • Biztos munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Vezetői támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pécs, 7630 Pécsváradi út 23.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!