Pályázatot írunk ki teljes munkaidős állás betöltésére:

Főkönyvelő

Munkavégzés helye: Budapest

Nálunk szükség van a tudásodra, a tapasztalatodra, valamint a felelősségteljes, önálló munkavégzésedre!

2001 óta vagyunk a piacon és folyamatosan bővülünk, így hosszú távon számíthatsz ránk.

Nálunk egy olyan exkluzív világban találod magad, ami semmivel össze nem hasonlítható, egyedi és különleges.

Feladatok:

  • Számviteli törvény,  adó törvények, és a vállalkozás tevékenységéhez kapcsolódó egyéb gazdasági törvények, rendeletek folyamatos követése és a felettes vezetővel történő megvitatása, átbeszélése
  • Az aktuális törvényeknek, belső szabályzatoknak megfelelő teljes körű könyvelés (tárgyi eszköz, belföldi-külföldi költség/áru számlák, devizás bank- valutapénztárak, központi-bolti házipénztár, adók, bérszámfejtéshez kapcsolódó könyvelés, egyéb bizonylatok)
  • Adóbevallások hibátlan összeállítása, határidőn belüli benyújtása, a hozzátartozó analitikák elkészítése
  • Kapcsolattartás az adóhivatalokkal, ellenőrzés esetén közreműködés az adóellenőrökkel
  • Statisztikai és MNB riportok/jelentések összeállítása
  • Pénzügyi vezető munkájának segítése, riportok készítésében való részvétel, havi, negyedéves, éves könyvviteli zárások elkészítése
  • Az éves beszámolók összeállítása, szabályszerűségének, valódiságának biztosítása
  • Együttműködés a társaság könyvvizsgálójával
  • Közreműködés belső szabályzatok készítésében a mindenkori törvényeknek megfelelően, belső szabályzatok frissítése, illetve a saját hatáskörbe tartozók elkészítése, kiadása és betartatása
  • Eseti számviteli és adózási kérdések megválaszolása

Elvárásaink:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • naprakész szakmai ismeretek
  • adózásban való jártasság
  • terhelhetőség, megbízhatóság, pontosság
  • dinamikus, proaktív személyiség
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • angol/német nyelvismeret
  • kiváló számítógépes ismeretek (Excel, MS Office)

Előnyt jelent:

  •  integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP R/3)
  •  adótanácsadói végzettség
  • IFRS mérlegképes könyvelői végzettség vagy aktív tanulmányok folytatása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Mobiltelefon, Laptop
  • Exkluzív munkakörnyezet a belváros szívében
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.