Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Budapesti, tehetségkutatással és - gondozással foglalkozó non-profit Partnerünk fiatalos, dinamikus csapatába keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Főkönyvelő

Feladatok:

  • A társaság számviteli, pénzügyi, kontrolling tevékenységének megszervezése, irányítása, ellenőrzése
  • A társaság stratégiai tervezésében való közreműködés tervezési folyamat koordinálása
  • A társaság számviteli politikájában meghatározottak alapján a számviteli és pénzügyi fegyelem betartása és betartatása
  • Három fős pénzügyi csapat irányítása
  • A könyvvizsgálat és feladatköréhez kapcsolódóan külső hatóságok, szervezetek ellenőrzéseinek (pl.: NAV) támogatása és koordinálása, a könyvvizsgálókkal, hatóságokkal, bankkal való kapcsolattartás
  • Havi és negyedéves kontrolling jelentések összeállítása
  • Hatósági statisztikai jelentések, bevallások, analitikák, főkönyvi kivonatok, éves mérleg és eredmény kimutatás elkészítése és határidőre történő benyújtása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Minimum 3-5 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • A vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • Vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeretek
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó-készség

Előnyök:

  • Azonnali kezdés
  • Budapesti lakhely
  • B kategóriás jogosítvány
  • Non-profit cégnél szerzett tapasztalat

Jelentkezését magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, bérigény megjelölésével várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: MP Solutions Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Főkönyvelő
  • Rövid pozíció név: Főkönyvelő
  • Hirdető cég: MP Solutions Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: A társaság számviteli, pénzügyi, kontrolling tevékenységének megszervezése, irányítása, ellenőrzése A társaság stratégiai tervezésében való közreműködés tervezési folyamat koordinálása A társaság számviteli politikájában meghatározottak alapján a számviteli és pénzügyi fegyelem betartása és betartatása Három fős pénzügyi csapat irányítása A könyvvizsgálat és feladatköréhez kapcsolódóan külső hatóságok, szervezetek ellenőrzéseinek (pl.: NAV) támogatása és koordinálása, a könyvvizsgálókkal, hatóságokkal, bankkal való kapcsolattartás Havi és negyedéves kontrolling jelentések összeállítása Hatósági statisztikai jelentések, bevallások, analitikák, főkönyvi kivonatok, éves mérleg és eredmény kimutatás elkészítése és határidőre történő benyújtása
  • Elvárások: Felsőfokú gazdasági végzettség Mérlegképes könyvelő végzettség Minimum 3-5 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat A vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete Vezetői tapasztalat Felsőfokú szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt Magas szintű MS Office felhasználói ismeretek Önálló munkavégzés, problémamegoldó-készség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.18
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1