Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
1991 óta P S P S i k l ó s s y és P a r t n e r Vezetői Tanácsadó Kft.

Megbízónk közel 1,5 mrd forint forgalmú, külföldi tulajdonú, stabilan sikeres, több mint 20 éve működő kereskedő cég, amely gépészeti kivitelezéshez értékesíti termékeit. A kis létszámú, hatékony csapat megerősítésére keresünk részére

Főkönyvelőt/mérlegképes könyvelőt

Budaörs/BITEP telep

Feladatai

  • a könyvelés teljes körű vitele saját szoftverrendszerben, (bérszámfejtés kiszervezve),
  • szállítói és egyéb számlák könyvelése (anyavállalati és cégcsoporton belüli is),
  • adatszolgáltatás transzferár dokumentáció készítéséhez a megbízott szolgáltató számára
  • banki műveletek,
  • könyvvizsgálói analitikák elkészítése, kapcsolattartás a könyvvizsgálóval
  • heti riportok (értékesítési, likviditási) összeállítása
  • havi zárások jelentése IFRS-ben,
  • házipénztár kezelés,
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal, az anyavállalati kontrollerrel.

Ideális pályázónk

    hasonló, nemzetközi vállalatnál főkönyvelői tapasztalatot szerzett, önállóan dolgozni tudó, pontos közép-, vagy felsőfokú gazdasági végzettségű, regisztált mérlegképes könyvelő jó angoltudással.

    Stabil, összeszokott, jó csapat, a feladattal arányos juttatások várják,
    bejárását támogatják.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs

Fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 48240. pályázati számra hivatkozva várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: PSP Siklóssy & Partner Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Főkönyvelő/mérlegképes könyvelő
  • Rövid pozíció név: Főkönyvelő
  • Hirdető cég: PSP Siklóssy & Partner Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Budaörs
  • Feladatok: a könyvelés teljes körű vitele saját szoftverrendszerben, (bérszámfejtés kiszervezve), szállítói és egyéb számlák könyvelése (anyavállalati és cégcsoporton belüli is), adatszolgáltatás transzferár dokumentáció készítéséhez a megbízott szolgáltató számára banki műveletek, könyvvizsgálói analitikák elkészítése, kapcsolattartás a könyvvizsgálóval heti riportok (értékesítési, likviditási) összeállítása havi zárások jelentése IFRS-ben, házipénztár kezelés, Kapcsolattartás az adóhatósággal, az anyavállalati kontrollerrel.
  • Elvárások: hasonló, nemzetközi vállalatnál főkönyvelői tapasztalatot szerzett, önállóan dolgozni tudó, pontos közép-, vagy felsőfokú gazdasági végzettségű, regisztált mérlegképes könyvelő jó angoltudással.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.19
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1