Főkönyvelő

Partnerünk, egy budapesti , stabil hátterű gyártó cég részére keresünk HOSSZÚ TÁVRA megbízható, kiforrott vezetői képességekkel rendelkező Főkönyvelőt az alábbi munkakör betöltésére! Ha úgy érzi, hogy szívesen lenne egy kisebb csapat vezetője , jól beszél angolul, és éppen váltana, várjuk jelentkezését!

Leírás

  • Könyvelő csapat irányítása, motiválása, munkájuk ellenőrzése
  • Havi zárások, illetve éves beszámoló elkészítése
  • Mérleg-, és eredménykimutatás elkészítése magyar és nemzetközi számviteli szabályok szerint
  • Szöveges beszámoló, kiegészítő jelentés elkészítése
  • Magyar adószabályok szerinti bevallások és jelentések készítése (pl. ÁFA, Szja, kisadók)
  • Főkönyvi egyezőségek, kivonat ellenőrzése
  • Külső és belső auditok előkészítése
  • Kapcsolattartás adóhivatallal, önkormányzattal, KSH-val
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, kiemelten a kontrollinggal

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 5 év tapasztalat teljeskörű könyvelésben, és 2-3 év főkönyvi könyvelésben
  • Legalább 3 éve vezetői munkakörben szerzett tapasztalat szükséges
  • Aktív erős, szakmai angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Önálló, megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás, nyitottság
  • SAP ismeretek

  • Előny: IFRS ismeretek, tapasztalatok

Amit kínálunk

  • Versenyképes csomag mellett havi cafeteria,
  • Bónusz,
  • Összetartó, jó hangulatú csapat,
  • Modern munkakörnyezet várja.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kapcsolat: Orsolya Márton