Kontroller Kft.
- pécsi cégcsoport ügyviteli folyamatokért felelős tagja -

főkönyvelő helyettes

munkatársat keres

Feladatok:

    Az új kollega elsődleges feladata a főkönyvelő munkájának támogatása a cégcsoport adminisztratív feladatainak irányításában, felügyeletében, ellátásában:

    • pénzügyi-számviteli csoport szakmai támogatása,
    • kontrolling feladatok ellátása,
    • havi, időszaki jelentések összeállítása,
    • vállalati és vállalatközi folyamatok ellenőrzése, fejlesztése,
    • bevallások, beszámolók készítése,
    • partnerekkel, hatóságokkal kapcsolattartás.

Olyan jelentkező pályázatát várjuk,

    • akinek felsőfokú gazdasági végzettsége, vagy mérlegképes könyvelői szakképesítése van,
    • minimum 5 éves munkatapasztalattal rendelkezik KKV szektor teljes körű könyvelésében,
    • naprakész az adózási és számviteli jogszabály ismerete, és azt alkalmazni is tudja,
    • a könyvelői munkakör ellátáshoz szükséges személyiséggel rendelkezik – önálló, terhelhető, rugalmas, precíz, megbízható.

Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés,
    • változatos, kihívásokkal teli feladat,
    • kulturált munkakörülmények,
    • továbbképzések,
    • jó munkahelyi légkör.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pécs

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérjük önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével küldje el részünkre a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.