FŐKÖNYVELŐ

Az óbudai Duna Autó Zrt. magyar tulajdonú autóipari vállalat, amely 24 autómárkát képvisel és ezzel Európai szinten is egyedülálló. Büszkék vagyunk rá, hogy minden egyes autómárkánkkal országosan is a legsikeresebbek között vagyunk. 30 éves múlttal rendelkezünk, stabil, tőkeerős, 300 fős cégként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjének számítunk.

Feladatok:

  • számviteli nyilvántartások vezetése, általános könyvelési feladatok elvégzése
  • főkönyvi egyeztetések, különböző adónemek nyilvántartása
  • részvétel a havi, negyedéves és éves számviteli zárások elkészítésében
  • adóbevallások elkészítésében való közreműködés, szakmai hatóságokkal való kapcsolattartás
  • pénzügyi jelentések készítése
  • Számviteli és adózással kapcsolatos tanácsadás a vezetőség részére
  • egyéb adminisztratív nyilvántartások vezetése
  • részvétel a hatósági ellenőrzéseken

Elvárások:

  • felsőfokú számviteli- vagy pénzügyi végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség szükséges
  • 3-5 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • valamely integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (K2D ismeret előny)
  • szakma iránti elhivatottság
  • hatékony, pontos, precíz munkavégzés
  • ügyfél-centrikusság, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • felelősségteljes, komplex, önálló munkakör
  • kulturált munkakörülmények, 44 ezer m2-es, parkosított telephely, céges étterem rendelkezésre áll
  • dolgozói kedvezményeinkből részesülhet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.