BO-TI Zrt.

Kereskedelmi és mezőgazdasági tevékenységet folytató hunyai székhelyű cég munkatársat keres a következő pozícióba:

Főkönyvelő

FELADATOK:

  • Gazdasági folyamatok teljeskörű könyvelése
  • Adóbevallások, a jogszabályokban előírt nyomtatványok elkészítése és továbbítása az illetékes hatóságokhoz
  • Éves és évközi beszámolók, jelentések, kimutatások elkészítése
  • Könyvvizsgálat előkészítése és együttműködés a könyvvizsgálóval

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3-4 éves teljes körű könyvelési tapasztalat
  • Releváns pénzügyi és számviteli törvények ismerete
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Magas szintű precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Szakmaszeretet

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Kereskedelmi, mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Remek csapat
  • Jól felszerelt munkahely
  • Felelősségteljes munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Hunya

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajzzal és havi bruttó  fizetési igény megírásával!