BECK AND PARTNERS Kft.

EU által finanszírozott beruházások menedzsmentjével foglalkozó, dinamikusan fejlődő partnerünk állást hirdet az alábbi pozícióba:

Főkönyvelő

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalkozás számviteli és adózási tevékenységének teljes körű felügyelete.
  • A management-tel való napi kapcsolattartás, riportolás, működéshez kapcsolódó üzleti terv készítés, döntés előkészítéshez adatszolgáltatás.
  • A napi könyvelési feladatok irányítása, ellenőrzése.
  • Havi bevallások ellenőrzése.
  • Évközi és év végi zárások előkészítése, ellenőrzése.
  • Éves beszámolók készítése.
  • A könyvelési nyilvántartásokon alapuló vezetői információk prezentálása jellemzően Excel táblázatok formájában.
  • Adóhatóságok előtti teljes körű képviselet.
  • Külső szervezetekkel, hatóságokkal, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás.
  • A pénzügyi-számviteli feladatokat végzők munkájának átfogó, magas szakmai színvonalon történő szervezése és ellenőrzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Számviteli szakirányú felsőfokú végzettség.
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés.
  • A regisztrált könyvviteli szolgáltatást végzők nyilvántartásában szereplés.
  • Vállalkozási szakterületen szerzett legalább 3 éves szakmai (könyvelői) és 3 éves vezetői tapasztalat.
  • Alapvető szakmai és adójogszabályok ismerete. (Számvitelről szóló törvény; Áfa; Tao.; Art.; helyi adók; Szja.; Itv.; Ptk.)
  • AbevJava Általános Nyomtatvány Kitöltő (ÁNyK) ismerete.
  • Az elektronikus adóbevallás benyújtáshoz szükséges regisztráció megléte.
  • MS Office (Excel, Word, Outlook) magas alkalmazói szintű ismerete.
  • Complex Jogtár plusz felhasználói szintű ismerete.
  • Alapvető számítógépes számítástechnikai ismeretek.
  • Precizitás, terhelhetőség.
  • Alapszintű angol, vagy német nyelvtudás.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, teljesítmény alapján egyéb juttatások.
  • Biztos állás egy fejlődő vállalati cégcsoportnál.
  • Fiatalos csapat, rugalmas munkaidő, modern munkafeltételek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalat nagyobb cégek, cégcsoportok pénzügyi-számviteli feladatainak ellátásában.
  • Tapasztalat adóhatóságok előtti teljes körű képviselet tekintetében.
  • Nyílt végű, zárt végű pénzügyi gépjármű lízingek elszámolásaiban való jártasság.
  • Ingatlanok vételével, eladásával, hasznosításával kapcsolatos gazdasági események elszámolásaiban való jártasság.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)
  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest XI.kerület
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával: