Kecskeméten található legnagyobb autóipari Partnerünkhöz keresünk főállásba üzemorvost angol vagy német nyelvtudással, legalább 5 éves szakmai tapasztalattal.

Foglalkozás-egészségügyi szakorvos

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkaköri orvosi alkalmassági vizsgálatok elvégzése, kiértékelése
  • Orvosi tanácsadás, betegellátás
  • Munkahigiéniai, munkaegészségügyi bejárások kidolgozása, lebonyolítása
  • Üzemi balesetek, foglalkozási megbetegedések kivizsgálása, a szükséges intézkedések meghozatala
  • A munkavállalók külföldi utazásának egészségügyi szempontú támogatása
  • Betegség után visszatérő, valamint megváltozott munkaképességű dolgozók rehabilitációs tervének kidolgozásában való együttműködés
  • Egészségstratégia támogatása, az egészségmenedzsment csapat projektjeiben való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Általános orvosi végzettség
  • Foglalkozás-egészségügyi szakorvosi képesítés, érvényes működési engedély
  • Minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat, előny az autóipari, gyártó cégnél szerzett tapasztalat, valamint az utazásorvostani ismeret
  • Aktív német vagy angol nyelvtudás (angol nyelvtudás esetén elvárás a német nyelv elsajátítására való hajlandóság)
  • Empátia, kiváló kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Letelepedési támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Utazási költség támogatása
  • Étkezési hozzájárulás
  • Ingyenes sportolási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvos, Szakorvos

Munkavégzés helye:

Kecskemét