Proto Prevent Kft.

Foglalkozás-egészségügyi orvos

Főbb feladatok, munkák:

    • foglalkozás-egészségügyi szakorvosi vizsgálatok precíz elvégzése rendelői környezetben
    • törvényileg előírt adminisztratív tevékenység pontos lebonyolítása, koordinálása szakasszisztens segítségével

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Érvényes orvosi működési engedély, foglalkozás-egészségügyi vagy üzemorvosi szakvizsga, akkreditáció és orvosi kamarai tagság.
    • Szóba jöhet foglalkozás-egészségügyi szakorvosjelölt alkalmazása is, hiszen akkreditált képzőhely vagyunk
    • Precizitás és megbízhatóság
    • Jó kommunikációs készség
    • Kedves, páciensközpontú hozzáállás

Amit kínálunk:

    • személyes közreműködői szerződés (díjazás megállapodás szerint)
    • vagy alkalmazotti jogviszony
    • rendszeres rendelési időpontok megállapodás szerint
    • foglalkozás-egészségügyben jártas, szakképzett asszisztencia
    • igényes munkakörnyezet
    • fiatalos lendületű csapat
    • bérlet vagy utazási hozzájárulás
    • kafetéria - juttatási csomag (SZÉP kártya feltöltés, munkaruha támogatás stb.)
    • iskolakezdési támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Egészségügyi szakember
  • Orvos, Szakorvos
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Szakmai gyakorlat
  • Tulajdonosi
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1087 Budapest, Kerepesi út 29.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, egészségpénztár, cafeteria, szakmai tréningek

Ha szeretnél nálunk dolgozni, akkor küldd el az önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül fizetési igényed megjelölésével és munkába állásod legkorábbi lehetséges időpontjának megadásával.