Randstad Hungary Kft.

Autóipari területen világmárkaként ismert gyártó partnerünk hazai gyáregységébe keresünk új munkatársat, az egészségügyi részleghez.

Foglalkozás-egészségügyi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

Foglalkozás-egészségügyi szolgálat kapacitásainak tervezése (vizsgálati időpontokkal, szükséges kapacitásokkal kapcsolatos teljeskörű ügyintézés)

Munkaegészségügyi, munkahigiéniai bejárások támogatása (előkészítés, részvétel), a bejárásokkal kapcsolatos dokumentáció, együttműködés a társterületekkel

Munkahelyek, munkaterületek eü. szempontú kockázatértékelésének támogatása, saját munkafeladatai során a munkavégzés egészségre gyakorolt hatásainak elemzéséhez, egészséges munkakörnyezet kialakításához/fenntartásához, ill. az ergonómiai szempontok érvényesítéséhez kapcsolódó észrevételek megfogalmazása, javaslatok kidolgozása

Munkaköri orvosi alkalmassági vizsgálatok során az orvos munkájának támogatása, vizsgálatok előkészítése, ill. egyes vizsgálatok (EKG, vércukormérés, vizelet-gyorsteszt, látásvizsgálat, vérvétel) önálló kivitelezése, eredmények rögzítése, dokumentáció naprakészen tartása, vizsgálati beosztás elkészítése, vizsgálati kapacitások nyomon követése, jelentése

Szűrővizsgálatokban való közreműködés

Oktatási anyagok kidolgozása, oktatások lebonyolítása

A vizsgálati eredmények alapján kiértékelések, összesítések, prezentációk, jelentések készítése

Üzemi balesetek, foglalkozási megbetegedések kivizsgálásának támogatása, együttműködés a társterületekkel

Integrációmanagement, reintegráció támogatása, betegség után visszatérő, ill. megváltozott munkaképességű munkavállalók rehabilitációs tervének végrehajtásában való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

Felsőfokú egészségügyi végzettség vagy foglalkozás-egészségügyi szakasszisztensi képesítés

Foglalkozás-egészségügyi szakmai tapasztalat

Német nyelvtudás előny, de elvárás legalább a nyelv elsajátítására való hajlandóság

MS Office ismeretek

Erősen motivált, magabiztos fellépés, önálló, felelősségteljes hozzáállás

Ügyfélcentrikus magatartás, kiemelkedő kommunikációs készségek, megoldáskereső, proaktív, csapatjátékos, megbízható

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés

Cafeteria és egyéb juttatások

Fejlődési lehetőség

Modern környezet és barátságos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Egészségügyi asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.