Az STI Petőfi Nyomda Kft, a multinacionális, és Európában egyik vezető Display, P.O.S, és karton csomagolóanyag gyártó STI Csoport Közép-Kelet európai gyártóközpontja 1 fő munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FOGLALKOZÁS EGÉSZSÉGÜGYI ÁPOLÓ

Feladatok:

  • Munkaköri alkalmassági vizsgálatok szervezése, lebonyolítása
  • Részvétel a dolgozók egészség megőrzésében, egészséges életmódra nevelésében
  • Munkával kapcsolatos betegségek felkutatása
  • Elsősegélynyújtó feladatok ellátása
  • Közegészségügyi, járványügyi feladatok ellátása
  • Adminisztratív feladatok, kapcsolattartás az érintett hatóságokkal
  • Elsősegély nyújtó eszközök karbantartása, feltöltése, ellenőrzése
  • Foglalkozásegészségügyi felmérésekben, mérésekben aktív részvétel
  • Kémiai kockázatbecslésben, munkabiztonsági kockázat becslésben aktív részvétel
  • Munkahelyi ergonómiai felmérésekben részvétel

Szakmai Elvárások:

  • Üzemi ápoló/foglalkozás egészségügyi ápoló vagy diplomás ápoló végzettség
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat egészségügyi területen
  • Nyitott, segítőkész, pontos, precíz személyiség
  • MS office ismeretek
  • Egyéb egészségügyhöz tartozó végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Teljes, vagy részmunkaidős munkaviszony
  • Tanulási lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria + év végi jutalom

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Nővér, Szakápoló
  • Szakmunka
  • Ápoló, Egészségügyi szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Külső-Szegedi út 6.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.