Budapest szívében található prémium kategóriás, bővülő betegszámú fogászatra új kollégát keresünk

FOGÁSZATI SZAKASSZISZTENST

A Medicover Dental korszerű, prémium kategóriás fogászat Budapest szívében, a Nyugati pályaudvar mellett. A klinika az egyszerűbb fogászati kezelésektől a komplex szájsebészeti és implantációs beavatkozásokig teljes körű szakorvosi ellátást nyújt.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Páciensek személyes fogadása
  • Előkészíti a vizsgálathoz szükséges anyagokat és eszközöket
  • Az orvos kezébe adja a szükséges eszközöket, anyagokat
  • Asszisztál, segédkezik a töméseknél, a fogpótlásnál, fogeltávolításnál, a szájnyálkahártya és fogíny kezelésénél, a gyermekfogászati beavatkozásoknál, a fogszabályozás menetében, az orális műtéteknél, az arckoponya sérülések ellátásánál
  • Gondoskodik a fogászati eszközök javításáról, pótlásáról
  • Sterilen, tisztán tartja a vizsgálót, valamint a műszereket
  • Általános asszisztensi feladatok elvégzése, a legújabb anyagok és technológiák ismeretének birtokában

Amit kínálunk:

  • Remek szakorvosok melletti önálló munkavégzés.
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Heti 40 óra, bejelentett munkaviszony, szabad hétvégék

Feltételek a pozíció kapcsán:

  • Szakirányú végzettség
  • érvényes működési engedély, oltási könyv (elengedhetetlen!!)
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Szorgalmas, teherbíró, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Az angol nyelv alapfokú ismerete
  • Több székes rendelőben és beutaztatott páciensekkel szerzett gyakorlat előnyt jelent

1062 Budapest, Teréz krt. 55-57. – Eiffel Tér Irodaház, földszint passzázs

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Egészségügyi asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1062 Budapest, Teréz krt. 55-57.

Amennyiben felkeltette az érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzát küldje el a 'Jelentkezem' gombra kattintva a pozíció megjelölésével.