Nagy szakmai múlttal rendelkező cégcsoport ingatlanfejlesztéssel foglalkozó vállalkozása, a Biggeorge Property jelentős budapesti lakás- és szállodafejlesztéseket valósít meg.  Cégünk a rá jellemző innovatív, dinamikus szemléletnek és a részletek tökéletessége iránt elkötelezett szakértelemnek köszönhetően hosszú idő óta a hazai ingatlanpiac egyik legmeghatározóbb szereplője. Idén elnyerte az év lakóingatlan fejlesztője díjat.

Tevékenységi körünk bővülése kapcsán magasépítési projektek generál kivitelezéséhez keresünk új munkatársakat:

Főépítésvezető munkakörbe.

Büszkén ajánljuk az új kollégáknak cégünket, mint olyan csapatot, ahol igényesek vagyunk a munkánkra, figyelünk egymásra, és nem tévesztjük szem elől: értéket teremtünk.

Tapasztalatokkal, felelősségtudattal rendelkező, kitartó, munkáját szerető szakembert keresünk.

Kiemelt feladatok:

  • Felelős műszaki vezetői feladatok ellátása
  • Generál kivitelezési munkák helyszíni irányítása, ütemterv szerinti vezetése
  • Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása
  • Építésvezetők munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Kivitelezés munkafolyamatainak szakszerű megszervezése, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • Kapcsolattartás megrendelővel, műszaki ellenőrrel, alvállalkozókkal
  • Alvállalkozó munkájának ellenőrzése
  • A kivitelezés során a minőségi követelmények biztosítása, a technológiai, a munkavédelmi és az egészségügyi előírások betartatása,
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása, ellenőrzése
  • Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk összeállításában

Elvárás:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építő- vagy építészmérnök diploma)
  • 5 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
  • Önálló, precíz munkavégzés, határozott fellépés, jó probléma megoldó készség,
  • Terhelhetőség, koncentrálóképesség
  • Felelősségtudat
  • Jó kapcsolat kialakítása és fenntartása mind a kollégáinkkal, mind a partnereinkkel
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú együttműködés
  • Részvételt magas színvonalú nagy volumenű projektek sikerében
  • Szakmai gazdagodás lehetőségét
  • A mindennapi munkában gyors vezetői döntéseket, közvetlenséget, emberséget

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes pályázati anyagát a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Pályázatát kiemelt gondossággal, bizalmasan kezeljük.