100%-ban magyar tulajdonú folyamatosan bővülő, erősáramú területen tevékenykedő partnercégünk megbízásából keresünk

Főelosztóhálózati projektvezető kollégát

Főelosztóhálózati projektvezető

Feladatok:

  • Projektek teljeskörű koordinálása az ajánlattételtől az átadásig
  • Középfeszültségű elosztó hálózatokra vonatkozó tervek felülvizsgálata, kiértékelése
  • Javaslattétel modosítások megtételére műszaki és gazdasági szempontok szerint
  • Berendezés szállítók és alvállalkozók versenyeztetése, kiválasztása, szerződések megkötése
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelők szakmai képviselőivel
  • Szerelésvezetők, illetve alvállalkozók helyszíni irányítása
  • Ütemtervek készítése, illetve megvalósulásuk biztosítása
  • Átadás-átvételi eljárások lebonyolítása
  • Árajánlatok készítése, projektekkel kapcsolatos dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy üzemmérnök végzettség
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat kivitelezés irányítási területen
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Gyors és önálló problémamegoldás

Előnyök:

  • Felelős műszaki vezető jogosultság
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Céges autó, telefon és tablet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Üzemmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.