Szeretsz a szabadban dolgozni? Élvezed, hogy minden munkanap más? Fontos számodra a szakmai fejlődés? Akkor itt a helyed az E.ON-nál! Jelentkezz, ha Győr környékén keresel állást

Főelosztó-hálózati villanyszerelő (Győr)

Feladatok, melyeket Rád bízunk

  • Nagy- és középfeszültségű hálózatok üzemeltetése és karbantartása
  • 20kV-os feszültség alatti beavatkozások
  • Feszültségmentesítések végrehajtása, felügyelete
  • Érintésvédelmi felülvizsgálatok, javítások
  • Hálózati Üzemviteli bejárások
  • Informatikai rendszer kezelése, dokumentálás

  • Erősáramú villamos végzettséged van
  • Nem félsz a magasban:
    • mert 30-50 méter magasban vár rád a feladat
    • mert lehet, hogy helikopteren kell utaznod
  • Nem gond, hogy készenlétben kell lenned
  • Szeretnél B vagy C kategóriás jogosítványt, vagy emelőgépkezelő vizsgát tenni
  • Ha tudsz drónt vezeti, vagy megtanulnád
  • Szeretnél innovatív technológiákkal foglalkozni

Előny

  • Önálló hálózatkezelő, villamoshálózat és alállomás üzemeltető tanfolyam, érintésvédelmi felülvizsgáló képesítés. Ha nincs, ezeket nálunk megszerezheted

Miért válassz minket?

  • havi fix bérjuttatás (alapbér 20%-a)
  • éves bónusz
  • cafeteria keret – egyéni választás alapján
  • korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulás
  • áramdíj kedvezmény
  • készenlét- és túlórapótlék
  • korlátlan belföldi mobiltelefonhasználat
  • modern és biztonságos munkaeszközök
  • kedvezményes üdülési lehetőség
  • továbbképzési támogatás

    Ha költözni szeretnél, albérleti támogatást is biztosítunk!

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.