Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. keres új munkatársat szerelőcsapatába kaposvári munkavégzéssel:

Főelosztó-hálózati szerelő (Kaposvár)

Feladatok:

  • 120 kV-os hálózat ellenőrző bejárása, szerelvényvizsgálat, üzemzavarok behatárolása elhárítása
  • Karbantartások, fejlesztések kiszolgálása
  • Nyomvonal és oszloptő tisztítás, káresetek helyreállítása
  • Közreműködés hálózati leltározásban
  • KÖF-FAM tevékenység ellátása
  • Készenlét ügyelet tartása vezénylés szerint
  • Feszültség-mentesítés, érintésvédelmi mérések, munkahelyi szerelési felügyelet ellátása
  • Munkahelyi szerelési felügyelet ellátása
  • Napi munkautasítások kezelése, az elvégzett munkák visszajelentése, a munkavégzés dokumentálása, a dokumentumok továbbítása.

Elvárások:

  • Szakmunkásképző + szakmai szaktanfolyamok (műszaki-erősáramú villamos)
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Alapszintű WINDOWS és MS Office, egyes SAP modulok használat, elektronikus levelezés

Előny:

  • Önálló hálózatkezelő vagy villamoshálózat és alállomás üzemeltető tanfolyam
  • KIF FAM, FSMS szerelői kliens kezelői ismeretek, F1 feljogosítás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Fix bérjuttatást biztosítunk az alapbéren felül
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Az öngondoskodást tagság esetén önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulást adunk
  • Kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőség lehetséges törvényi megfelelés esetén
  • Az alapbér mellett készenléti- és túlórapótlék
  • Napi munkához biztosítjuk a legmodernebb eszközöket, szerszámokat
  • Támogatjuk a társaság profiljába vágó technikusi/ felsőfokú képzéseket
  • Meghatározott feltételek mellett albérleti támogatást nyújtunk

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A társaság jogelődjét, a Dél-dunántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951 augusztus elsején hozták létre pécsi központtal, a vállalat 1991-ben alakult részvénytársasággá. A társaság a déli országhatártól egészen Balatonig, a Dunától a nyugati határig többszázezer otthonban biztosít villamos energiát.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.