Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

FMEA moderátor – módszertani szakértő

    Power Tool divízió
    Miskolc

    Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában. A Robert Bosch Power Tool Kft. az elektromos szerszámgyártók világában a legnagyobb volumennel rendelkező telephely, amely a magas színvonalú produktivitásnak és technológiának a referenciájává vált. Célunk, hogy folyamatosan továbbfejlesszük termékeinket és ebben nagymértékben számítunk munkatársaink kiemelkedő teljesítményére. A miskolci gyár a Bosch Power Tool üzletágának legnagyobb európai kéziszerszám gyára, ahol jelenleg megközelítőleg 3500 munkatársat foglalkoztatunk. A termékstratégiánknak és a jövőbe mutató technológiáknak köszönhetően olyan új termékek kerültek a piacra, amelyek vállalatunkat az elektromos kéziszerszámok szegmensében piacvezetővé tették.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához:

  • Folyamat-FMEA-k moderálása
  • A gyár folyamat-FMEA folyamatának fejlesztése, szabályozása
  • Folyamat-FMEA oktatások tartása
  • A gyár folyamatának támogatása egyéb minőségbiztosítási módszerek alkalmazásával

Mi tesz Téged különlegessé:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosításban és/vagy gyártásban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és moderációs készség
  • Önállóság, kezdeményezőkészség, tervszerű, strukturált gondolkozásmód

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

    Szakmai kihívások, karrierlehetőség a világ egyik legjelentősebb cégénél, munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (ingyenes oktatások, tréningek), fiatal és innovatív csapatban zajló munka, versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag, teljesítmény alapú bónusz, személyre szabható cafetéria rendszer, Bosch dolgozói kedvezmények városszerte, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, ingyenes védőoltás és egészségmegőrző szűrővizsgálati programok, dolgozói ajánlási rendszer, széles körű sportolási lehetőségek, túra programok, nyári táboroztatás dolgozóink gyerekeinek, Bosch rendezvények, nyílt napok

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

3526 Miskolc, Robert Bosch park 1.

Váltsd valóra!

Referenciaszám 2018_PT_FMEA – Jelentkezz e-mailben.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: FMEA moderátor – módszertani szakértő
  • Rövid pozíció név: Műszaki munkatárs
  • Hirdető cég: Bosch csoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Város: Miskolc
  • Feladatok: Folyamat-FMEA-k moderálása A gyár folyamat-FMEA folyamatának fejlesztése, szabályozása Folyamat-FMEA oktatások tartása A gyár folyamatának támogatása egyéb minőségbiztosítási módszerek alkalmazásával
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség Minőségbiztosításban és/vagy gyártásban szerzett tapasztalat Kommunikációs szintű angol nyelvtudás Jó kommunikációs és moderációs készség Önállóság, kezdeményezőkészség, tervszerű, strukturált gondolkozásmód
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: Bosch csoport>